Menu

Menu

ForsideFodbold1. FODBOLD INFO2. Fodbold udvalg3. FODBOLDSKOLEBørn: Små fødder / U6Børn: U06 Børn: U07 Børn: U08 Børn: U09Børn: U10Børn: U11 Børn: U12Børn: U13Indendørs fodbold 2019-2020Unge: U14UNGE: U15Unge: U16Unge: U17Unge: U18 Unge: U19Voksen: Serie 2 DamerVoksen: Serie 3 HerrerVoksen: Serie 5Voksen:VeteranerGymnastik1. Gymnastik info2. Gymnastikudvalg3. Program gymnastikopvisning 4. Oversigt Børnehold 2020-20215. Oversigt Voksenhold 2020-2021Børn: Forældre/barn (0-3 år)Børn: Spilopper (4-5 år)Børn: Spring/rytme piger (0.-2. klasse)Børn: Spring/rytme piger (3.-5. klasse)BØRN: Springdrenge (0. - 2. klasse)BØRN: Springdrenge (3. - 5. klasse)Børn/unge: Juniormix (6. klasse og op)Voksen: CrossGYMVOKSEN: CrossGym - SommerVOKSEN: FITNESS PAKKE (FLERE HOLD)Voksen: Glad motion for vakse voksneVoksen: Kost og Energi - Ingen hold pt.VOKSEN: PilatesVoksen: Puls og styrkeVoksen: SeniorgymnastikVOKSEN: Udendørs Fitness - kun forårs tilbudVOKSEN: YOGAIdrætsgreneBadmintonFolkedansGå dig glad - efterår 2020HåndboldKrocketLøb med NRUIMotion under åben himmel - efterår 2020PetanqueNRUI JulestævneStøtteafdelingenUdvalgAnlægsudvalgBankoudvalgetOpkridtningOnline tilmeldingBadmintonafdelingenBrugervejledning online betalingFodboldafdelingenFolkedans tilmeldingGymnastikafdelingenInspirationskursus med Claus HechmannKrocketafdelingenOnline PræmiespilPetanqueafdelingenLøb med NRUI - Tilmelding- Om osBestyrelsenKlub FrivilligKlubhusMødereferaterSports- og ByfestGalleriMedlems login

Gymnastikudvalg

Kontaktoplysninger:

Kontakt til Bestyrelsen / Bestyrelsesmedlem:

Ken Bloch
Ken Bloch

Kontaktperson for Gymnastik
ken.bloch.kb@gmail.com
4076 5494
Medlem af:
NRUI Bestyrelse

 

Gymnastikudvalg: (refererer op til NRUI bestyrelse):

 

Christina Skibsted Ebbesen
Christina Skibsted Ebbesen

Tovholder
Tovholder.gymnastik@gmail.com
3054 8908

 

Lene Bech Søndergård
Lene Bech Søndergård

Tovholder
Tovholder.gymnastik@gmail.com
3091 4068

  

Småbørnsudvalg: (forældre/barn, Puslinge, Krudtugler)

Sandra Christensen
Sandra Christensen

Tovholder
sandrabuhl@bbsyd.dk
2993 6382

Janni Søndergård Knudsen
Janni Søndergård Knudsen

Tovholder
janni_s_knudsen@live.dk
2921 0750

 

Skolebørnsudvalg: (Spring/rytme 1, Spring/rytme 2, Juniormix)

 

Mette Maria Hofmann
Mette Maria Hofmann

Tovholder
mmhofmannbloch@gmail.com
2670 5494

Mikkel Berggreen Schmidt
Mikkel Berggreen Schmidt

Tovholder
mikkel-berggreen@hotmail.com
2856 0283

 

Voksenudvalg: 

 

Sabrina Ulsø Søndergaard
Sabrina Ulsø Søndergaard

Tovholder
sabrina.soendergaard@gmail.com
2010 0176

 

Opvisningsudvalg:

Sofie Søndergård
Sofie Søndergård

Tovholder
sofie-soendergaard@hotmail.com
2628 7249

 

Lene Bech Søndergård
Lene Bech Søndergård

Tovholder
Tovholder.gymnastik@gmail.com
3091 4068

Mette Maria Hofmann
Mette Maria Hofmann

Tovholder
mmhofmannbloch@gmail.com
2670 5494

   

PR-udvalg:

Heidi Jensen
Heidi Jensen

Tovholder
heidiogbrian@email.dk
4088 8897

Katrine Friisberg
Katrine Friisberg

Tovholder
friisberg@gmail.com
5046 6082