Menu

Menu

ForsideFodbold1. FODBOLD INFO2. Fodbold udvalg3. FODBOLDSKOLEBørn: Små fødder / U6Børn: U06 Børn: U07 Børn: U08 Børn: U09Børn: U10Børn: U11 Børn: U12Børn: U13Indendørs fodbold 2018-2019Unge: U14UNGE: U15Unge: U16Unge: U17Voksen: Serie 2 DamerVoksen: Serie 2 HerrerVoksen: Serie 5Voksen:VeteranerGymnastik1. Gymnastik info2. Gymnastikudvalg3. Program gymnastikopvisning lørdag d. 24.03.2018 Børn: Forældre/barnBørn: Krudtugler (5-6 år)Børn: Puslinge (3-4 år)Børn: Spring/rytme 1 (1.-2. klasse)Børn: Spring/rytme 2 (3.-5. klasse)Børn/unge: Juniormix (6. klasse og op)Voksen: CrossGYMVOKSEN: CrossGym - SommerVoksen: Effekt og PulsVOKSEN: FITNESS PAKKE (FLERE HOLD)Voksen: Glad motion for vakse voksneVoksen: Kost og EnergiVoksen: SeniorgymnastikVOKSEN: Udendørs FitnessVOKSEN: YOGAIdrætsgreneBadmintonBobFolkedansGå dig glad med NRUI - Efterår 2018HåndboldKrocketLøb med NRUIMotion under åben himmel - efterår 2018PetanqueNRUI JulestævneStøtteafdelingenUdvalgAnlægsudvalgBankoudvalgetOpkridtningOnline tilmeldingBadmintonafdelingenBrugervejledning online betalingByfest billetter - Fest for de voksneFodboldafdelingenFolkedans tilmeldingGymnastikafdelingenKrocketafdelingenLøb med NRUI - TilmeldingOnline PræmiespilPetanqueafdelingen- Om osBestyrelsenKlub FrivilligKlubhusPræmiespilSports- og ByfestGalleriMedlems login

Gymnastikudvalg

Kontaktoplysninger:

Kontakt til Bestyrelsen / Bestyrelsesmedlem:

Lene Hansen
Lene Hansen

Kontaktperson for gymnastik
E-mail: lenesondergaardhansen@gmail.com
Tlf: 6063 3992
Medlem af:
NRUI Bestyrelse

 

Gymnastikudvalg: (refererer op til NRUI bestyrelse):

Lene Bech Andersen
Lene Bech Andersen

Tovholder
E-mail: lene-andersen2@hotmail.com
Tlf: 3091 4068

Kristina Rasmussen
Kristina Rasmussen

Tovholder
E-mail: kriistinna@hotmail.com
Tlf: 2229 3856

Mette Maria Hofmann
Mette Maria Hofmann

Tovholder
E-mail: mmhofmannbloch@gmail.com
Tlf: 2670 5494

 

Småbørnsudvalg: (forældre/barn, Puslinge, Krudtugler)

Sandra Christensen
Sandra Christensen

Tovholder
E-mail: sandrabuhl@bbsyd.dk
Tlf: 2993 6382

Janni Søndergård Knudsen
Janni Søndergård Knudsen

Tovholder
E-mail: janni_s_knudsen@live.dk
Tlf: 2921 0750

Leni Astrup
Leni Astrup

Tovholder
E-mail: mbastrup@gmail.com
Tlf: 2298 2174

 

Skolebørnsudvalg: (Spring/rytme 1, Spring/rytme 2, Juniormix)

Dorte Skov
Dorte Skov

Tovholder
E-mail: ds@rybners.dk
Tlf: 6122 3112

Katrine Friisberg
Katrine Friisberg

Tovholder
E-mail: friisberg@gmail.com
Tlf: 5046 6082

 

 

Voksenudvalg: 

Bente Callesen
Bente Callesen

Tovholder
E-mail: bentecallesen@live.dk
Tlf: 2993 7247

Conni Damm
Conni Damm

Tovholder
E-mail: connidamm@gmail.com
Tlf: 3062 4924

 

Opvisningsudvalg:

Sofie Søndergård
Sofie Søndergård

Tovholder
E-mail: sofie-soendergaard@hotmail.com
Tlf: 2628 7249

Lene Bech Andersen
Lene Bech Andersen

Tovholder
E-mail: lene-andersen2@hotmail.com
Tlf: 3091 4068

Mette Maria Hofmann
Mette Maria Hofmann

Tovholder
E-mail: mmhofmannbloch@gmail.com
Tlf: 2670 5494

  

Kursusudvalg:

Conni Damm
Conni Damm

Tovholder
E-mail: connidamm@gmail.com
Tlf: 3062 4924

Janni Søndergård Knudsen
Janni Søndergård Knudsen

Tovholder
E-mail: janni_s_knudsen@live.dk
Tlf: 2921 0750

 

PR-udvalg:

Heidi Jensen
Heidi Jensen

Tovholder
E-mail: heidiogbrian@email.dk
Tlf: 4088 8897

Charlotte Pedersen
Charlotte Pedersen

Tovholder
E-mail: lottemortilfire@gmail.com
Tlf: 2055 3082